čtvrtek 21. dubna 2011

Zrození temnoty

Náhodou opravdu jen náhodou jsem narazila na nový díl knižní série od Alexandry Ivyové..Musel vyjít nedávno, ale překvapilo mě, že o něm nebyly žádné zprávy a to jsem vše pilně sledovala..No nic obal sice není kdo ví jak bombový, ale obsah mluví za vše..Těším se:)


Pro Abby Barlowovou to byl pěkně mizerný den. Během pouhých několika hodin zvládla přežít ničivý výbuch, viděla zemřít svou zaměstnavatelku, měla znepokojivý a nevysvětlitelný sen a nyní se ocitla v pochybném chicagském hotelu s nadpozemským Dantem, ze kterého se vyklube sexy upír, po kterém sice touží, ale zároveň jí nahání hrůzu.
Dante byl posledních 341 let stážcem Kalichu - smrtelné ženy, která byla vybrána, aby držela síly temnot dál od našeho světa. Hrozivou shodou náhod se nyní touto ženou stává právě Abby. Ještě před třemi hodinami by Dante využil veškerý svůj šarm, jen bay ji svedl. Teď ji musí chránit, i kdyby ho to mělo stát život.
Nevypočitatelná kola osudu se dávají do pohybu: Dante s Abby jsou vrženi do věčné bitvy mezi dobrem a zlem... A zároveň běží zdánlivě zoufalý závod s časem, aby zachránili svou lásku...

Opravdu se těším:)

Zdroj, více informací: http://eshop.renatac.cz/974-zrozeni-temnoty-alexandra-ivyova-9788073099237.html

Žádné komentáře:

Okomentovat