pondělí 20. června 2011

Porce knih na II. pololetí + rok 2012

Tak včera jsem psala do několika celkem známých nakladatelství a již dnes jsem dostala pár odpovědí a sice o tom co se chystá na druhé pololetí. Podle mě je toho docela dost:)Například:

Baronet:

V Baronetu vyjdou v druhém pololetí 2011 2 knihy od Jeanine Frost a to s názvem První rudá kapka a Věčný polibek temnot( což podle mě bude podobná série jako Bratrstvo černé dýky).


Dále vyjde kniha Zrozena o půlnoci od C.C.Hunter.


Egmont:

V listopadu tohoto roku se můžeme těšit na český překlad třetího dílu ságy Zavržený s názvem Ticho. Což mě velmi potěšilo..

Také vyjde 2.díl komiksu Stmívání.


Bude vycházet také série od Rachel Wardové s názvem prvního dílu Čísla, který vyjde koncem srpna. 2.díl s názvem Chaos v říjnu.


V březnu příštího roku se dočkáme Balthazara od Claudie Grayové.

Argo:

Třetí díl série Nesmrtelní od Alyson Noelové a stejně tak 3.díl Mrazení od Maggie Stiefvaterové vyjdou na začátku listopadu.


Domino:

Podle všeho bychom se ještě tento rok na konci listopadu měli dočkat 1.dílu spin-off k Vampýrské akademii s názvem Bloodlines v českém překladu. Nic ale zatím není jisté.


2.díl Sukuby by měl vyjít pravděpodobně v druhé polovině října.Ptala jsem se i na sérii Dark Swan taktéž od Meadové, ale nakladatelství ji prozatím nemá v plánu.

Vyjde také antologie Prom Nights from Hell, což je sbírka povídek, jednu napsala i Stephenie Meyerová.


BB ART:

Ptala jsem se i na sérii Modrá krev od Mellisy De La Cruz a další díly tento rok již nevyjdou, ale další dva díly vyjdou příští rok.

Dále příští rok je v plánu vydat sérii od Lili St. Crow Strange. První dva díly Angels a Betrayals.

 

Fantom Print:

6.díl Mercedes Thompson by měl vyjít na začátku příštího roku.Tento rok bychom se měli ještě dočkat 4.dílu Rachel Morgan.

rachel 4

5 komentářů:

 1. wow...tak tohle jsou vážně úžasné novinky :).. na všechno se těším :D

  OdpovědětVymazat
 2. Nejvíce se asi těším na knížky od Jeanine Frost, nebo na Born at midnight, nebo na bloodlines.. nebo knížky od Lili St. Crow .. hm, nebo na VŠECHNY ! :D

  OdpovědětVymazat
 3. No pání! Jsem nadšená! I Naštvaná! Dvě knihy z těchto jsem si koupila už v angličtině! :D no to neva pak to alespoň porovnám. Panejo já se těšíím! Nejvíc asi na Bloodlines! :D

  OdpovědětVymazat
 4. Mám stejné informace chybělo mi jen "Zrození..." ukázala se však opět moje lenost, takže jsem ráda, že někdo informoval dříve než jsem se rozhodla napsat článek, takhle mi práce odpadá a já to jen mohu beztrestně hodit do seznamu :D
  Každopádně mi teď od Domina přišel první díl Sukuby a já ho ještě ani nečetla a už se těším na dvojku :D

  OdpovědětVymazat