pondělí 22. srpna 2011

Srdce v sázce

Na spřáteleném blogu Obsidian Butterfly(http://obsidianovy-motyl.blogspot.com/) jsem díky autorce objevila další upírskou sérii Kronika Drakeových od Alyxandry Harveyové .
1.díl nese název Srdce v sázce a vychází 14. září v nakladatelství Jota.

Solange Drakeová odjakživa věděla, že se má stát královnou upírů. Jako jediná upírka ženského pohlaví, která se kdy narodila a nebyla „stvořena“, je ohrožovaná ze všech stran: upířími ctiteli, kteří touží podílet se na pokračování jejího rodu, až po lovce, kteří se snaží zničit ji a celou její rodinu, hnáni vidinou tučné odměny. Když dojde k únosu, její starší bratr Nicholas a nejlepší smrtelnická kamarádka Lucy se snaží ji zachránit. Dokáže ale Lucy zachránit také sama sebe před Nicholasem, který je neodolatelný jako… zkrátka jako mladý upír? A co se stane, pokud se Solange zamiluje do lovce upírů, který ji chrání před smrtelně nebezpečnými intrikami královského dvora? Nechejte se rodinou Drakeových zavést do utajované komunity upírů, kde stále mají svoje místo velkolepé bitvy, svádění ve stylu goth, dramata nekončících životů i temný humor. Dobrodružství rodiny Drakeových pokračují v dalších dílech, kde mladistvá, láskou protknutá upíří akce graduje a rodina musí čelit dvě stě let staré zášti.

Obálka je opravdu povedená:)

+
Jsem opravdu zklamaná:( Dnes jsem se po opravdu dlouhé době dostala do našeho knihkupectví a bohužel tam pro mě nic neměli. Doufala jsem, že seženu Stefanovy deníky a Nádhernou temnotu, ale nic.
Nejspíš se kouknu po jiném knihkupectví.

Žádné komentáře:

Okomentovat