pátek 31. prosince 2010

Pravá krev Mrtví do soumraku

Sookie Stackhouse je servírkou v malém louisianském městečku. Je tichá a uzavřená, ale ne proto, že by nebyla hezká. Má totiž jednu nectnost - dokáže číst myšlenky. A to se na rande moc nehodí. Pak však potkává Billa. Vysokého a hezkého - a hlavně neví, co si Bill myslí. Přesně na takového muže čekala. Ale i on má nectnost - je totiž upír a s nevalnou pověstí. První díl ze série populárních detektivních fantasií zfilmovaných pro HBO. Z cyklu o Sookie Stackhouse.
Napínavá detektivka s upíry.

Odkaz ke stažení z uložto.cz: http://www.ulozto.cz/6942464/prava-krev-1-mrtvi-do-soumraku-doc


Televizní zpracování:


Představte si, že jste pohledná servírka a pracujete v baru Merlotte's, který vlastní muž jménem Sam, který vás tajně miluje. Představte si, že dokážete číst lidem myšlenky a jmenujete se Sookie Stackhouse. A teď si představte, že se zamilujete do upíra jménem William Compton, který je tak starý, že pamatuje i občanskou válku.

Svoji lásku sdílíte ve fiktivním luisianském městečku Bon Temps a přehlížet znechucené pohledy puritánských obyvatel vám pomáhají vaši nejbližší - ať už váš nadržený bratr Jason, prostořeká nejlepší kamarádka Tara, či hláškující kuchař a dealer pravé upíří krve "V" Lafayette.

Seriál se však neomezuje jen na ně, ale nabízí celou řádku vedlejších postav, o kterých by se dalo s určitostí říct jen jedno - všichni rozhodně nejsou lidé.Každé úterý jede nový díl True blood na Hbo.Právě se odvysílal 6.díl 3.série
Odkaz ke stažení z uložto.cz:http://www.ulozto.cz/hledej/?q=true+blood

Oficiální soundtrack:


 Jace Everett - Bad Things
Cc Adcock and the Lafayette Marquis - Bleed 2 Feed
Lucinda Williams - Lake Charles
Lee Dorsey - Give It Up
Th` Legendary Shack Shakers - Swampblood
Cobra Verde - Play with Fire
The Watson Twins - Just Like Heaven
The Flying Burrito Brothers - Christine`s Tune
Ryan Adams - Two
Slim Harpo - Strange Love
Allen Toussaint - from a Whisper to a Scream
Dr. John - I Don`t Wanna Know
John Doe - the Golden State
Little Big Town - Bones


Žádné komentáře:

Okomentovat