středa 3. dubna 2013

Richelle Mead a podzim 2013 v Dominu

V knize Sukuba 5: Stíny byly zveřejněny anotace na další knihy od Richelle Mead, na finální díl sukuby a již třetí díl Pokrevních pout. Obě knihy vyjdou tento podzim

Sukuba 6: Odhalená
Georgina Kincaidová měla celou věčnost na to, aby se naučila rozumět mužům, ale oni ji stále dokážou překvapit. Tak třeba Seth Mortensen, muž, který riskoval duši, aby se mohl stát jejím přítelem.
Georgina to nemá lehké ani v jiných ohledech: její ďábelský nadřízený ji nutí, aby na sebe i nadále brala různé podoby a plnila základní povinnosti sukuby. 
A teď ji navíc vyslal do Las Vegas, města hříchu!
Proč mu tolik záleží na tom, aby Georgina odcestovala ze Seatttlu - a tím pádem i od Setha?
Pochybnosti už mají i Georginini spojenci. A ona sama? Ví, že patří k nejlepším sukubám, ale pokud by se jí podařilo nalézt způsob, jak se stát normální ženou, určitě by toho využila. Ať to stojí cokoli.
Chce se vyhnout jen jedinému riziku: že by ohrozila muže, pro kterého to všechno podstupuje...

Pokrevní pouta 3: Indigové kouzlo
Mladá alchymistka Sydney chrání královninu sestru Jill před zabijáky a spolu s ostatními přáteli v utajení studuje na elitní škole v Palm Springs.
Není to ale zdaleka vše, čím se její mysl zaobírá: nedokáže v sobě potlačit city k Adrianovi. Ví, sice, že je naprosto nepřípustné, aby jakožto člověk chodila s vampýrem, ale copak si může v něčem takovém poručit?
Zároveň Sydney pátrá po zběhlém alchymistovi Marcusi Finchovi, který zřejmě střeží velké tajemství Indigového kouzla.
A možná má i informace o tom, že alchymisté Sydney celý život lhali a jen ji využívali..

1 komentář:

  1. na obě knížky se strašně tesim :) jsem strasne zvedava jak sukuba zkončí

    OdpovědětVymazat