pondělí 17. září 2012

Sukuba - Stíny- Richelle Mead: Anotace

Právě před pár dny jsem si koupila 4.díl Sukuby od Richelle Mead a jako vždy je na zadní stránce anotace již k dalšímu dílu. Upozorňuji tedy, že tento článek je spoileroidní!!
Georgina Kincaidová má záviděníhodné schopnosti: je nesmrtelná, svede každého muže, o kterého stojí, může měnit podobu a umí nosit tak vysoké podpatky, že by se na nich běžný smrtelník zabil. Tohle všechno je pro ni hračka.
Ovšem sledovat přípravy na svatbu bývalého přítele, to je úplně něco jiného. Georgina se nedokáže rozhodnout, co je pro ni vlastně horší: jestli to, že si Seth bere jinou ženu, anebo to, že si musí sehnat nové šaty na svatbu. Ještě že ji od těchto příšerných starostí rozptyluje nový spolubydlící, nefil Roman, z něhož sex-appeal prýští. A pak je tady Simone, nová sukuba ve městě, která se až podezřele zajímá o Setha Mortensena.
Největší nebezpečí ovšem číhá přímo v Georginině hlavě. Stále častěji slýchá vábení  jakési záhadné síly, která jí láká.. Pravděpodobně do záhuby. A Georgina ví, že je příliš slabá, než aby dokázala dlouho odolávat..

Tento díl vyjde na jaře příštího roku..

1 komentář:

  1. Tak na to se pořádně těším.. Tak Roman, toho nemusím.. :D Měla jsem ráda když Georgina chodila se Sethem.. :D Ale když to ještě není 100%.. :)

    OdpovědětVymazat